هووووووووووووووووووورا بالاخره این دوفصل لعنتی تموم شد. یک ماه بی وقفه نوشتم و نوشتم تا تموم شد دقیقا یک ماه!!! بعد از یک استراحت یکی دو روزه میریم ک داشته باشیم آزمون استخدامی رو . کارایی ک پیش رو دارم واردکردن داده و تحلیلشون، نوشتن فصل 3 تا فصل دیگه و شاید کارکردن روی مقاله باشه این آخری رو خیلی مطمئن نیستم. 

تدریس رو دوسدارم اما امیدوارم شرایط جوری باشه که از رشته ام هم بتونم استفاده کنم دلم نمیخواد روانشناسی بره یه گوشه از زندگیم و خاک بخوره.میگن وقتی یه آرزوی به دلت میفته یعنی خدا توان رسیدن به اون آرزو رو در تو دیده و میگن به هرچی بخوای میرسی چون خدا میگه هرچی توبگی بنده ی من. من این حرفا رو باور میکنم چون برای من ثابت شدن . من خواستم کارشناسیم رو روانشناسی بخونم تونستم من خواستم ارشدمو همین رشته بخونم تونستم خواستم به عشق زندگیم برسم، تونستیم . پس باور دارم هرچی که بخوام میشه مگه اینکه خدا نخواد اونم حتما حکمتی توشه. 

اینکه صبح پاشی با چشمای پف کرده و یه یادداشت دلگرم کننده ببینی کل روزت رو قشنگ میکنه و انرژی بهت میده واسه ادامه واسه جنگیدن با سختیای زندگی. مامانم اینا یه صاحبخونه دارن هردفعه میرفتم اونجا و میدیدمش حسرت زندگیشو میخوردم میگفتم خوشبحالش دو تا خوته دوطبقه فقط اونجا داره، یه کارگاه خیاطی یه خونه تهران یه خونه بیرجند ماشین مدل بالا و بازنشسته بانک بوده آقاهه و خانومشم کارگاه خیاطی داشت خدایا مگه میشه با یه بازنشستگی اینهمه خونه و امکانات؟؟؟؟ چند شب پیش اومده بوده خونه با بابام حرف میزد مامانم تعریف میکرد میگفت اونوقعا ک توی بانک کار میکرده 25 سال پیش 100 هزارتومن کم آورده و گم شده از پیشش به قرض و قوله هرطور بوده 100تومن رو پس داده به بانک ولی میگفت فقط نون خشک داشتم و آب شکم خودمو و زنمو سیر میکردم. تصورش خیلی سخته واقعا ولی خوب درک میکنم باسیلی صورتت رو سرخ نگه داری یعنی چی! فهمیدم  اگه بری داخل زندگی هر آدمی محاله سختی و گرفتاری نداشته باشه دو شیفت کارکرده تا به آسایش رسیده سختی کشیده تا به آسونی رسیده. امتحان زندگی ماهم شاید همین روزای بی پولیه  امتحان سختیه اما نه خیلی زیاد اینکه تنمون سالمه به همه چی می ارزه بخاطر معده دردت تمام دیروز رو فکرم مشغول تو بود اینکه سالمیم خداروشکر اینکه خونواده هامون سالمن خداروشکر . این بی پولی هم تموم میشه و روزای خوب میاد روزایی که هر کدوممون مسیر شغلیمون رو انتخاب کردیم و داریم کار میکنیم شونه به شونه هم.

عنوان: پابلو نرودا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لباس شیک زنانه و مردانه| خرید پیراهن، تیشرت| شلوار و دامن اب قلیایی لوکساب Tiffany تو تک ستاره آسمون منی آهن پخش , قیمت آهن , وبلاگ اینترنتی آهن فروش محصولات دانلودی اورجینال Michelle مهدی راد :: Mahdi Rad مقتدا گرافیک دیجیتال مارکتینگ