سرم با پایان نامه بدجوری گرمه اونقدری که  این ماه فکر میکنم 3-4 بار رنگ بیرون از خونه رو دیدم، نمیدونم این گردن درد و دست درد و انزوا به نتیجه می ارزه یا نه اما الان نه از روی علاقه بلکه فقط به خاطر اینکه تموم شه دارم روش وقت میذارم. میخوام این دو فصل رو تا آخر ماه تموم کنم و دوهفته وقت بذارم برای آزمون استخدامی، توی این اوضاع اقتصادی دیگه درس الویت من نیست از طرفی نمیخوام وارد هر شغلی مثل اون مهدکودک بشم امیدوارم که استخدامی رو قبول بشم تا انرژیمو روی کاری که دوست دارم متمرکز کنم. اوضاع مالیمون اصلا خوب نیس به عبارتی افتضاحه اینو خوب درک میکنم اما یادآوری و هی تکرار کردنش اعصابمو خورد میکنه چون نباید اینجوری باشه چون ما نباید درجا برنیم چون باید از این مغزامون استفاده کنیم برای رسیدن به رویاهمون اصلا نمیتونم قبول کنم که تا 5 ماهه دیگه اوضاع قراره اینجوری باشه چون خرجای متفرقه قطعا پیش میاد پول پرینت پایان نامه پول شارژ پول برق و . امید به آینده و لطف خدا آدمو زنده نگه میداره پس من امیدمو از دست نمیدم  و امیدوارم فکرای بدردبخور به کله ام بزنه.

خیلی شه شدم و هپلی واسه همین واسه همین امروز استثنا وقت کمتری برای تایپ میذارم و یه دستی به سر و روی خودم و خونه میکشم خونه که مرتب باشه حال من خیلی خوب میشه ( از مزایای کدبانو بودن خخخخخخخخخخ )

عنوان از علیرضا روشن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش طراحی پوستر PGU Learning نیلوفرانه گوش کن فروش ملک در استانبول پارچه نویسی بنر نویسی حجاج و کربلا و خوش آمدگویی و تبریک قیمت ارزان متری چرک نویس نوشیدنی ها بازی